Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

počítadlo přístupů
online: 6
dnes: 91
týden: 503
celkem: 940036
Cena za dopravu

 Objednávka do 20.000 Kč -     od 100,- Kč - podle hmotnosti  nebo objemu

Objednávka do 20.000 Kč -      v rámci ZL kraje - 400,- Kč

Objednávka nad 20.000 Kč -  ZDARMA                        (mimo individuální dopravy)

LM - interier na facebooku

Obchodní podmínky

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY internetového obchodu www.lm-interier.cz.

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup prostřednictvím internetového obchodu www.lm-interier.cz  a jsou součástí uzavřené kupní smlouvy.

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího (spotřebitele, zákazníka).

Součástí těchto obchodních podmínek je reklamační řád.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb a zákonem o ochraně spotřebitele č.634/1992 Sb. Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č.513/1991 Sb., vše ve znění pozdějších předpisů.

Kupující, kterým může být podnikatel nebo spotřebitel, je povinen seznámit se s všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen VOP) a reklamačním řádem, na které byl dostatečným způsobem upozorněn ještě před uskutečněním objednávky zboží a měl možnost je důkladně prostudovat.

 

Uzavřením kupní smlouvy a převzetím objednaného zboží od prodávajícího, souhlasí kupující s těmito VOP.

 

Kupující bere na vědomí, že prodávající NENÍ POVINEN uzavřít kupní smlouvu, zejména s takovými osobami, které v minulosti porušily závažným způsobem svoje povinnosti vyplývající z uzavřené kupní smlouvy a těchto obchodních podmínek.

 

Provozovatelem internetového obchodu www.lm-interier.cz je společnost Sotax s.r.o., se sídlem Spytihněv 380,  763 64 Spytihněv, IČ: 26224950, DIČ: CZ26224950, vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 37787.

       

VYMEZENÍ POJMŮ:

 

Spotřebitelská smlouva je smlouva kupní, smlouva o dílo, případně jiné smlouvy, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně spotřebitel (zákazník) a na druhé straně dodavatel.

Prodávající/dodavatel je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to podnikatel, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodává kupujícímu výrobky nebo poskytuje služby.     

Zákazník  našeho internetového obchodu je kupující. Vzhledem k platné právní úpravě se rozlišuje kupující, který je spotřebitelem a kupující, který spotřebitelem není.

Kupující spotřebitel (dále jen spotřebitel), je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami.            

Kupující, který není spotřebitelem (dále jen kupující nikoliv spotřebitel), je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti a která nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky či službami.  

Uzavření kupní smlouvy       

Každá objednávka odeslaná kupujícím se považuje za závaznou. Umístění nabízeného zboží prodávajícím na stránky jeho internetového obchodu je považováno za návrh k uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím a přijetím objednávky prodávajícím. Přijetí objednávky prodávající neprodleně potvrdí kupujícímu e-mailem, na e-mail zadaný v objednávce kupujícím. Kupní smlouva je platná až po jejím písemném potvrzení prodávajícím. Vzniklou smlouvu včetně dohodnuté ceny, lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody obou stran, případně na základě zákonných důvodů.

Informace o zboží a ceně jsou závazné s výjimkou zjevné chyby.

Ceny jsou prezentovány včetně všech daní (DPH) a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží. Přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou, není přijetím nabídky. Potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v jiné než písemné formě, které vykazuje odchylky od skutečně ujednaného obsahu smlouvy, nemá právní účinky. Převzetí nevyžádaného plnění ze strany kupujícího neznamená přijetí nabídky.                                                                              

Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, kdy se objednané zboží přestalo výrobcem vyrábět, dodávat nebo se výrazným způsobem změnila cena u dodavatele. Pokud taková situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. Pokud již kupující zaplatil část, nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato převedena zpět na účet v nejkratším možném termínu a k uzavření kupní smlouvy nedojde.  Nabídka zboží platná pro účely kupní smlouvy včetně kupní ceny je ta, která je zveřejněná na stránkách internetového obchodu prodávajícího, v době odeslání objednávky kupujícím.  Podmínkou k platnému uzavření elektronické objednávky je vyplnění všech předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Obrázky a fotografie jednotlivých vzorníků, katalogů a potahových látek prezentované na našem          e-shopu, se v odstínech mohou lišit od skutečnosti vlivem technických důvodů jako je osvětlení v místnosti, stáří a nastavení monitoru, barevným podáním skeneru atd.

Smlouva je uzavírána pouze v českém jazyce.

 

Při objednávce nad 20 000,- Kč, při atypické či zakázkové výrobě, nebo množství, které není obvyklé, může být požadována záloha ve výši až 50% převodem předem na účet dodavatele.

Prodávající se zavazuje o požadavku zálohové platby informovat zákazníka neprodleně.

 

PLATBA ZA ZBOŽÍ

Ceny jsou včetně DPH, případně všech dalších poplatků, které musí kupující zaplatit pro získání zboží. Součástí dodávky je vždy daňový doklad - faktura, která bude kupujícímu doručena uvnitř zabaleného zboží, pokud není dohodnuto jinak.

Platná cena je ta, která je uvedena v internetovém obchodě v době provedení objednávky.

Platbu lze realizovat:

- hotově nebo kartou při osobním odběru na adrese prodejny LM interier, Tř. T. Bati 1566, 765 02 Otrokovice.

 Při platbě kartou je účtován poplatek za každou jednotlivou platbu ve výši 1,6 % z hrazené částky, který si jako poplatek účtuje naše banka.

 V případě osobního odběru je nutné, aby kupující po obdržení zprávy, že zboží je připraveno k vyzvednutí, takto učinil bez zbytečného odkladu.

- v hotovosti dobírkou při převzetí zboží

- bankovním převodem předem na účet prodávajícího, číslo účtu:

- 232235810/0300 – ČSOB

- 1016885194/6100 - EQUA BANK

   (v případě platby převodem u osobního odběru, musí být platba připsána na náš účet před odběrem zboží)

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho převzetím, pod podmínkou, že byla zaplacena jeho celá kupní cena. Dnem zaplacení je den připsání celé kupní částky včetně DPH na účet  prodávajícího, nebo převzetím platby v hotovosti.

Dnem uskutečnění zdanitelného plnění je den, kdy je zboží předáno dopravci.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Orientační lhůta k dodání zboží je podle množství a charakteru zboží od 1 do 4 týdnů u tvrdého nábytku a 4 až 10 týdnů u polstrovaného nábytku a pohovek, případně atypů, od potvrzení objednávky. Přesnější dodací lhůta je uvedena v detailech při objednávce zboží, upozorňujeme, že tyto dodací lhůty jsou pouze ORIENTAČNÍ, vzhledem k šíři nabízeného sortimentu, NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob u dodavatele nebo výrobce a s tím spojené prodloužení publikované dodací lhůty.

Zároveň upozorňujeme na skutečnost, že téměř žádný výrobce tvrdého nebo polstrovaného nábytku nezvládá v období od začátku listopadu do poloviny ledna dalšího roku dodávky v termínech, které jinak dodržuje během roku, a které jsou uvedeny u jednotlivých položek zboží. 

Technicky nemůžeme zvládnout tyto termíny opravovat, ale při objednávce vám potvrdíme reálný termín dodání, případně budeme reagovat na e-mailový dotaz ohledně dodací lhůty.

Je nám líto, ale toto prodloužení dodacích lhůt nemůžeme nijak ovlivnit.

V případě, že máte objednáno více druhů zboží, bude vyexpedováno, až bude skladem kompletní zásilka.

Jakmile zboží určené pro Vás fyzicky opustí náš sklad, obdržíte oznamovací e-mail. Přepravní společnost většinou zboží dodá následující den. V den rozvozu obdržíte sms zprávu s kontaktem na řidiče, se kterým si můžete upřesnit termín dodání. Doručování zásilek probíhá většinou v době od 9.00 – 16.00 hodin. Zároveň s sms zprávou obdržíte i e-mail s interaktivním odkazem umožňujícím sledování zásilky.

Přeprava je považována za uskutečněnou v okamžiku složení na chodníku před domem na určené adrese. 

Přepravní společnost neprovádí službu výnos do patra, nebo bytu.

Nábytek je většinou dodáván v demontu, zabalený v kartonových krabicích na paletě. Před samotným příjezdem Vás řidič bude kontaktovat, nebudete-li k zastižení na udané adrese ponechá ve Vaší schránce oznámení o uložení zásilky na regionálním depu.

Telefonicky lze pak objednat opětovné doručení zásilky na místo v určení v době, který si dohodnete s pracovníky depa.

Toto druhé doručení zásilky je zdarma.

Pokud kupující nepřevezme zásilku a v dohodnutý termín není na místě určení nikdo přítomen, případně není schopen uhradit na místě kupní cenu, nese kupující náklady na opětovné doručení zásilky v plné výši.

Pokud by přepravní společnost  do 3 dnů od námi avizovaného termínu dodání zboží nedodala, ani nezanechala oznámení o uložení zásilky, neváhejte nás kontaktovat.

Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.

Nebezpečí škody na zboží a jeho nahodilé zkázy přechází na kupujícího okamžikem, kdy provozovatel předal zboží dopravci.

NEPODEPISUJTE ve vlastním zájmu řidiči doručovací list před důkladným zkontrolováním zásilky (zejména skla) a zaznamenejte na tento doručovací list veškeré výhrady, nebo podezření na poškození zboží! V případě zjevného poškození zásilky tuto NEPŘEBÍREJTE !!!

Po dohodě je možné využít naší služby - montáž tvrdého nábytku, nebo kuchyně u zákazníka, případně grafický návrh kuchyně přesně na míru do Vašich prostor. Cenovou kalkulaci v případě zájmu sdělíme na vyžádání.

 

CENA DOPRAVY (ceník ZDE)

Cena za dopravu se liší podle hodnoty, objemu a hmotnosti objednaného zboží:

 

při objednávce do 20 000,- Kč je cena za dopravu v rámci ČR od 100,- Kč výše dle ceníku,

při objednávce do 20.000,- Kč je cena za dopravu v rámci Zlínského kraje 400,- Kč,

při objednávce nad 20 000,- Kč Vám přivezeme zboží ZDARMA. (neplatí při individuální přepravě rozměrného a polstrovaného nábytku)

 

PRÁVA A POVINNOSTI Z VADNÉHO PLNĚNÍ

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (nemá sjednané, nebo očekávané vlastnosti, které si strany ujednaly, nehodí se k obvyklému nebo sjednanému účelu, není kompletní, neodpovídá jeho množství), může spotřebitel požadovat i dodání nové věci bez vad, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené.

Pokud se vada týká pouze součásti věci, může spotřebitel požadovat pouze výměnu součásti, není-li to možné, může požadovat odstoupení od smlouvy.

Pokud je to však vzhledem k povaze vady neúměrné, zejména pokud je možné odstranění vady bez zbytečného odkladu, má spotřebitel právo na bezplatné odstranění vady.

Právo na dodání nové věci, výměnu součásti nebo slevu z kupní ceny má spotřebitel i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže věc řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě, nebo pro větší počet vad.

(třetí reklamace pro stejnou závadu, nebo čtvrtá pro odlišné závady, nebo nejméně tři vady současně)

Neodstoupí-li spotřebitel od kupní smlouvy, nebo neuplatní-li právo na dodání nové věci bez vad, na výměnu její součásti nebo opravu věci, může požadovat přiměřenou slevu.

Spotřebitel má právo na přiměřenou slevu i v případě, že mu prodávající nemůže dodat nové zboží bez vad, vyměnit jeho součást, nebo zboží opravit, nebo v případě že prodávající nesjedná nápravu v přiměřené době, nebo v případě, že by uskutečnění opravy způsobilo spotřebiteli závažné obtíže.

Práva z vadného plnění kupujícímu spotřebiteli nenáleží, pokud kupující před převzetím zboží o vadě věděl, nebo kupující spotřebitel sám vadu způsobil.

Spotřebitel je oprávněn uplatnit právo z vady u spotřebního zboží ve lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží.

Vyskytne-li se vada během šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí, pokud se neprokáže opak.

U zboží prodávaného za nižší cenu prodávající neodpovídá za vadu, pro kterou byla nižší cena sjednána.

 

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY ZE STRANY KUPUJÍCÍHO

 

V souladu s § 1829 občanského zákoníku ve znění pozdějších předpisů, má kupující spotřebitel právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží a přijaté zboží na vlastní náklady vrátit prodejci.

(v případě, že zboží obdržíte v pátek, počítá se 14 denní lhůta od soboty včetně, končí-li lhůta ve svátek nebo o víkendu, je za poslední den lhůty považován nejbližší následující pracovní den)

Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty, zboží může být po dohodě odesláno i později.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní nebo podnikatelské činnosti (rozhodující je uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Zboží, které vracíte, dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Vrácené zboží nemusí být v původním obalu, může být vyzkoušeno, ale nemělo by dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží by mělo být nepoškozené a kompletní, včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd. a s kopií originálního dokladu o koupi. Nebude-li zboží vráceno v původním obalu, nebo bude-li tento poškozený, nebo bude výrobek ušpiněný, případně ponese zjevné stopy používání, má prodejce nárok na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové naúčtovány a započteny zákazníkovi s částkou za vrácené zboží. Účtování těchto poplatků lze předejít, pokud zboží sami uvedete do původního stavu. (očištěné, zkompletované a řádně zabalené).

Zákazník má tedy právo odstoupit od kupní smlouvy a to písemnou formou, bez udání důvodu.

(formulář pro odstoupení od kupní smlouvy v zákonné 14 denní lhůtě najdete ZDE)

Pokud se rozhodnete odstoupit od kupní smlouvy, odešlete dopis, nebo nejlépe mail s textem "Chci odstoupit

od smlouvy číslo (číslo faktury), ze dne (datum vystavení faktury) a požaduji vrácení zaplacené finanční částky

na účet (uveďte číslo účtu)", datum a podpis - případně text obdobného charakteru, ze kterého vyplývá projev vůle odstoupit od smlouvy v zákonné 14ti denní lhůtě. Adresa pro zpětné zaslání zboží:

SOTAX  s.r.o., prodejna LM interier, Tř. T.Bati 1566, 765 02 Otrokovice. 

Zboží posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám.

Doporučeně neznamená na dobírku.     

Prodávající vrátí kupujícímu již zaplacenou kupní cenu, včetně poštovného, balného nebo dopravného, nebo o skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží, na číslo bankovního účtu uvedeného kupujícím, nebo jinak na základě vzájemné dohody, nejpozději do 14 dnů od okamžiku odstoupení, ale ne dříve než po fyzickém obdržení zboží, splňujícím požadavky  - nesmí být poškozené, nesmí jevit známky používání, musí být kompletní včetně všeho příslušenství, záručního listu, kopií dokladu o koupi. Náklady na přepravu zboží zpět k prodávajícímu hradí kupující.

Ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží.

Spotřebitel musí v případě využití práva na odstoupení ve 14 ti denní lhůtě ode dne převzetí zboží dodavateli vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. V případě že byl součástí dodávky i dárek zdarma, je i tento dárek spotřebitel povinen vrátit. Pokud již toto není možné z důvodů částečného nebo úplného poškození, nebo spotřebování, může prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat.

Prodávající vrací spotřebiteli v takovém případě jen takto sníženou kupní cenu.

Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající navíc započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží. (náklady na přepravu apod.)

Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje:

- na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění

- na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli   dodavatele

- na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, (platí např. u 

  polstrovaného nábytku, který byl vyrobený na zakázku v látce podle zákazníkova výběru, případně

  se zvoleným mořením dřevěných částí)

- na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, pokud spotřebitel porušil jejich originální obal

- na dodávku periodik, časopisů a novin

Spotřebitel dále nemůže odstoupit od smlouvy, pokud je jejím předmětem zboží, které nemůže být vráceno pro svůj charakter, jak vyplývá ze směrnice Evropského parlamentu a Rady 97/7/ES, o ochraně spotřebitele v případě smluv uzavíraných na dálku.

 

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY ZE STRANY PRODÁVAJÍCÍHO

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží přestalo vyrábět, nedodává se, nebo se výrazným způsobem změnila jeho cena. Pokud tato situace nastane, bude prodávající neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě že kupující již zaplatil celou, nebo jen část kupní ceny, bude mu zaplacená částka neprodleně převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

 

ZÁRUKA A REKLAMACE

Prodávající je povinen na žádost spotřebitele poskytnout písemnou záruku v podobě záručního listu. V opačném případě postačuje místo záručního listu doklad o zakoupení (faktura), kterou obdrží kupující při dodávce zboží.

Záruční list musí obsahovat jméno a příjmení, název nebo obchodní firmu prodávajícího, IČO a bydliště u fyzické osoby, nebo sídlo jedná-li se o právnickou osobu.

Záruční doba je 24 měsíců ode dne převzetí zboží kupujícím spotřebitelem.

(formulář pro nahlášení reklamace najdete ZDE)

 

DALŠÍ PRÁVA A  POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN

Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

Kupující bere na vědomí, že programové vybavení a další součásti tvořící webové rozhraní obchodu (včetně fotografií nabízeného zboží) jsou chráněny autorským právem.

Kupující se zavazuje, že nebude vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat či neoprávněně užít programové vybavení nebo další součásti tvořící webové rozhraní obchodu www.lm-interier.cz.

Kupující není oprávněn při využívání webového rozhraní obchodu používat mechanismy, programové vybavení nebo jiné postupy, které by mohly mít negativní vliv na provoz webového rozhraní obchodu www.lm-interier.cz.

Webové rozhraní obchodu je možné užívat jen v rozsahu, který není na úkor práv ostatních zákazníků prodávajícího a který je v souladu s jeho určením.

Kupující bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za chyby vzniklé v důsledku zásahu třetích osob do webové stránky nebo v důsledku užití webové stránky v rozporu s jejím určením.

 

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Provozovatel internetového obchodu www.lm-interier.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi.

Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem 101/2000 Sb., na ochranu osobních dat.

V případě registrace nám dáváte automaticky souhlas k tomu, abychom Vaše osobní údaje dle zákona zpracovávali a používali je ke komunikaci s Vámi. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný k bezproblémovému doručení zboží.

Tento souhlas můžete kdykoliv písemně ukončit. 

Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány v elektronické podobě a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu.

Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího.

Kupující může prodávajícímu sdělit, že chce ukončit zasílání obchodních sdělení na jeho elektronickou adresu, získanou v souvislosti s plněním smlouvy, aniž by mu tím vznikly jakékoliv náklady.

 

NÁKLADY NA POUŽITÍ KOMUNIKAČNÍCH PROSTŘEDKŮ NA DÁLKU

Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

 

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ

Pokud vztah související s užitím webové stránky nebo právní vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění a činnost prodávajícího nepodléhá jinému povolování. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad.

Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje.

Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotčena platnost ostatních ustanovení.

Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.

Kupní smlouva je archivována v elektronické podobě a není přístupná.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontaktní údaje prodávajícího: SOTAX  s.r.o. Spytihněv 380, 763 64 Spytihněv

info@lm-interier.cz, objednavky@lm-interier.cz, reklamace@lm-interier.cz, telefon: +420725268168,

www.lm-interier.cz

 

Kontaktní údaje prodejny:

(adresa pro zpětné zaslání zboží při odstoupení od kupní smlouvy v zákonné 14 ti denní lhůtě, výdejní místo pro zboží, místo pro uplatnění reklamace)

Prodejna nábytku LM interier, T. Bati 1566, 765 02 Otrokovice

www.prodejnalminterier.cz  obchod@lm-interier.cz, telefon: 725268171,

GPS: 49°12´813"N, 17°31´038"E   IČP: 1002165474

Otevírací doba: PONDĚLÍ – PÁTEK – 9.00 – 16.00, SOBOTA – 9.00 – 11.00, NEDĚLE – ZAVŘENO

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uvedené obchodní podmínky jsou platné ode dne 1.1.2014

Provozovatel internetového obchodu www.lm-interier.cz, firma SOTAX  s.r.o., si vyhrazuje právo na změnu těchto obchodních podmínek bez udání důvodu. Na již uzavřenou kupní smlouvu se vztahují obchodní podmínky platné v době jejího uzavření.

 

Děkujeme za Váš čas, který jste strávili přečtením našich obchodních podmínek.